środa, 1 września 2010

LUBIĘ ...

To moja pierwsza taka zabawa ......należy wymienić 10 rzeczy, które się lubi i zaprosić 10 osób do jej kontynuacji oraz wymienić osobę, która nas zaprosiła :)

Dziękuję Florentyno za zaproszenie ...którym sprawiłaś mi wiele radości ...dlatego, że kwestia wydawałoby się tak oczywista dla każdego ...oczywistą w rzeczywistości nie jest ...i odpowiedź wymaga pewnego spotkania z samym sobą ...a także dlatego, że wybór taki traktuje jako wyróżnienie, a to bardzo miłe:)
...
po rzeczonym spotkaniu samej z sobą …zadaniu pytania i zastanowieniu wiem, że moje "lubię" ma wiele obszarów …narzuciłam sobie jako taką dyscyplinę i oto…


… to co lubię w związku z najważniejszymi ludźmi w moim życiu …

…lubię... kiedy jesteśmy razem …czy to jest wspólna kolacja … pracowite popołudnie ...czy zabawa...

…lubię... gdy wiem, że jesteśmy bezpieczni …zdrowi…szczęśliwi…

…lubię gasić ostatnia światło wiedząc, że dom zasypia …

…lubię spacery … i pogoda nie ma tu znaczenia …idąc lubię rozmawiać , delektować się chwilą… wiatrem i naturą ..wszędzie tam gdzie mogę chłonąć jej piękno… morze… góry… las… każdy bezkres przestrzeni


…lubię poznawać nowe miejsca…ich historię …tajemnice …ludzi …czy to podróżując czy to przekładając kartki książki zamotana w koc z kubkiem „kakało” ..:)


…lubię piękno…i tu muszę wyróżnić
moje uwielbienie pięknych wnętrz ...
i radość z możliwości samodzielnego
w tym udziału :)

…lubię spokój ……lubię uczciwość …od tej względem siebie do tej wobec innych …

…lubię …ogień gdy otula blaskiem płonącej świecy czy strzelającego iskrami ogniska …i daje ciepło…


…lubię drzewa …magia która mnie opanowała wiele lat temu …i trwa do dziś … jestem im wierna jak Celtowie upatrujący w nich manifestacji boskiej esencji …
10 komentarzy:

 1. Podoba mi się Twoja lista "lubień", zwłaszcza drzewo i ogień, bo i ja mam do nich wielką słabość.

  OdpowiedzUsuń
 2. co prawda u mnie zabawa już wcześniej zagościła, ale bardzo dziękuję za zaproszenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odzew i wzięcie udziału w zabawie;-)
  I mnie podoba się Twoja lista "lubień".
  Pięknie o tym piszesz...
  Drzewo fascynujące!!!
  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Konstancjo bardzo dziękuje za zaproszenie, jestem ci niezmiernie wdzięczna. Bardzo się ciesze ze mogę uczestniczyć w tej na pierwszy rzut oka jakże banalnie wydającej się zabawie. Masz racje ze udzielenie odpowiedzi na pytanie co lubię wymaga, jak to pięknie i trafnie nazwałaś spotkania z samym sobą, zagłębienia się w sobie i chwili zadumy. Dlatego tez zostawiam to na jutro. Jeżeli chodzi o spacery i ogniska to mamy podobnie. Pozdrawiam i życzę milej nocki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafiłam dzisiaj zupełnie przypadkowo na Twojego bloga.Przeczytałam wszystko. Świetnie piszesz i w ogóle miło tu u Ciebie!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam stałych bywalców ...jeżeli autorka miesięcznego bloga może tak mówić :) i ciesze sie z nowej znajomej ...aagaa:) dziekuje za odwiedziny a wszystkim za miłe słowa ...fajna ta moc netu w odnajdywaniu bratnich wcieleń :) podskocze sobie jak Polowa ...choć na rok przed "ryczącą czterdziestką " to może i mało rozsądne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam cię serdecznie, początkujaca trafiła na poczatkującą ...z tą różnicą, że jak dla mnie twój blog to pełen profesjonalizm i piękno połączone w interesującej formie. Twoja lista tego co lubisz sprawiła, ze się wzruszyłam ... Będę zaglądać na pewno ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Marta -Kerry ...Aniu ...witam i zapraszam ... mam nadzieję że moje myśli i odczucia przelane na posty ...nie zawiodą :):):) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam Ciebie serdecznie.
  Piękne "lubię" ja również lubię las, spacer i zbieranie grzybów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ... Iza :)

Related Posts with Thumbnails